Nasze przedszkolaki mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym – koncercie teatru "Kulturka" pt. "Fredro dla Dzieci". To spotkanie z literaturą i sztuką, które na długo zapadnie w pamięć naszych maluchów. Podczas koncertu dzieci miały okazję poznać niezwykłego autora i jego twórczość.

Aktorzy w ciekawy i zabawny sposób odtwarzali fragmenty znanych komedii, takie jak "Paweł i Gaweł" czy "Małpa w kąpieli ", przyciągając uwagę dzieci już od pierwszych chwil. Koncert "Fredro dla Dzieci" to nie tylko edukacyjne wydarzenie kulturalne, ale także świetna zabawa i emocjonująca przygoda. Dzięki niemu nasze przedszkolaki miały okazję na chwilę stać się bohaterami sztuki, rozwijając swoją wyobraźnię i kształtując poczucie humoru.

Galeria zdjęć oddziału Margonin - Spektakl muzyczny pt.: "Fredro dla dzieci" 2023

Fredro dla dzieci (1)
Fredro dla dzieci (2)