„Utrwalenie podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się pieszych na drogach” – wycieczka na przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną oraz nauka bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię w obecności funkcjonariusza policji – to temat spotkania, które miało miejsce w czwartek 9 listopada 2023r. w naszym przedszkolu. Odwiedziła nas Pani Policjant Beata Luberska w ramach współpracy z Policją.

Przedszkolacy z grup najstarszych najpierw spotkali się na holu z Panią Policjant, która przypomniała im zasady ruchu dla pieszych. Następnie odbyła się wycieczka każdej z grup na przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną i nauka bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Serdecznie dziękujemy Pani Policjant za poświęcony czas i zapoznanie dzieci z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze.

Galeria zdjęć oddziału Margonin - wizyta policjantki 2023

WIZYTA POLICJANTA 1