W ramach współpracy przedszkola z rodzicami 5 grudnia w grupie Pszczółki Mai odbyło się zajęcie otwarte, które pozwoliło rodzicom obserwować swoje dziecko na tle grupy. Zadaniem dzieci podczas zajęcia było rozwiązywanie różnych zadań od Świętego Mikołaja. Na początku zajęcia dzieci rozwiązywały zagadki słowne o zimie i symbolach świątecznych oraz dzieliły wyrazy na sylaby i wyodrębniały głoski w nagłosie i wygłosie wyrazów.

Następnie dzieci pokazały rodzicom swoje umiejętności matematyczne, przeliczały i dodawały na zbiorach zastępczych oraz układały historyjki obrazkowe w parach i tworzyły opowiadania do obrazków. Na zakończenie wszyscy wykonali pracę plastyczną a był to portret Mikołaja. Było nam bardzo miło gościć w przedszkolu wszystkich obecnych Rodziców. Dziękujemy za udział w zajęciu.

Galeria zdjęć grupy Pszczółka Maja - jesienne zajęcia otwarte 2023

Zajecie otwarte Pszczolka Maja 1