Ostatnio nasze przedszkolaki miały niezwykłą okazję wzięcia udziału w koncercie Teatru Kulturka pt. "Bale i Turnieje", który przekształcił nasze przedszkole w krainę pełną muzyki i tańca. Gwiazdą okazała się mucha Betty, która zaprosiła dzieci do swojego świata tańców swingowych. To było widowisko, które porwało zarówno małych, jak i tych nieco większych widzów w wir radosnej zabawy i ekscytujących przygód.

Podczas koncertu dzieci mogły obserwować zawodowych tancerzy, poznając coraz to inne style taneczne. Ich uśmiechy i entuzjazm były widoczne na każdym kroku, podczas gdy tańczyły razem z bohaterami tego magicznego spektaklu. Dziękujemy Teatrowi Kulturka za stworzenie tego niezwykłego spektaklu, który sprawił, że dzieci mogły przeżyć niezapomnianą przygodę w krainie tańców swingowych. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych magicznych przedstawień, które przyniosą nam jeszcze więcej radości i wrażeń!

Galeria zdjęć - Koncert "Bale i turnieje"

Bale i turnieje 1
Bale i turnieje 2