W miniony piękny i słoneczny czwartek, dzieci z grupy "Krasnal Hałabała" miały przyjemność wziąć udział w wyjątkowych zajęciach gimnastycznych na świeżym powietrzu. Podczas zajęć dzieci miały okazję wykorzystać swoją energię i witalność w pełni, bawiąc się i ćwicząc na świeżym powietrzu. Maluchy doskonaliły swoje umiejętności motoryczne, równowagę oraz koordynację. Radosne śmiechy i uśmiechy towarzyszyły każdemu krokom, podczas różnorodnych ćwiczeń. To był nie tylko czas aktywności fizycznej, ale także okazja do budowania przyjaźni i współpracy. Dzięki zajęciom gimnastycznym na świeżym powietrzu, nasze przedszkolaki nie tylko świetnie się bawiły, ale także rozwijały swoje umiejętności sportowe i zdrowotne. To ważny krok w kształtowaniu świadomości dzieci na temat korzyści regularnej aktywności fizycznej.

Galeria zdjęć grupy "Krasnal Hałabała" - Gimnastyka na świeżym powietrzu 2024

Gimanstyka, Krasnal Hałabała 1