^Na górę
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Menu główne

Licznik odwiedzin

1109016
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Wszyscy
401
867
3566
1109016

Server Time: 2020-07-09 09:03:50

„Święto Pieczonego Ziemniaka” 2019

 

Pod takim hasłem 27.09.2019r w Stajni Margonin u Państwa Aleksandry i Karola Lauk  odbywało się „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Pogoda niestety płatała figle i podczas trwania zabawy cały czas padał deszcz, co nie przeszkodziło dzieciom w poszukiwaniu ukrytych w różnych miejscach ziemniaków. Jak na piknik przystało nikogo nie ominął poczęstunek. Można było zjeść pieczone  ziemniaki z ogniska. W oczekiwaniu na nie dzieci mogły przywitać się z kucykiem Kara. Ziemniaki upieczone w ognisku smakowały, jak potrawy z najlepszej kuchni. Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt dopisywał dzieciom. Spotkanie było bardzo udane i na pewno pozostanie w pamięci. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas  przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń. Ten jesienny  dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać. Jeszcze raz dziękujemy rodzicom Jurka za możliwość zabawy w tak wspaniałym miejscu.

Copyright © 2013. Przedszkole Samorządowe Margonin All Rights Reserved.