W Bibliotece w Radwankach odbyło się spotkanie autorki i ilustratorki książek dla dzieci pani Elizy Piotrowskiej z przedszkolakami z oddziału przedszkolnego w Radwankach.

Mieszkająca w Brazylii Eliza Piotrowska przywiozła ze sobą mnóstwo słońca, radości i miłości do książek. Pisarka zaprezentowała dzieciom stworzoną przez siebie, przepełnioną humorem serię książek o zwariowanej cioci Jadzi i jej małej bratanicy. Bohaterowie opowiadań Elizy Piotrowskiej natychmiast zdobyli sympatię wszystkich uczestników spotkania. Dzieci dowiedziały się kiedy obchodzi się Dzień Cioci, a przypada on na dzień 18 czerwca. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci miały za zadanie narysować portret swojej ulubionej cioci.

Galeria zdjęć oddziału w Radwankach - spotkanie z pisarką Elizą Piotrowską 2022

Spotkanie z Eliza Piotrowska Radwanki 1