grupa dzieci podczas zajęć o zdrowym odżywaniu z pielęgniarką

12 kwietnia grupę Muminków i Czerwonego Kapturka odwiedziła pani pielęgniarka z "pyszną" niespodzianką. Z okazji "Dnia marchewki" pani Sylwia przygotowała z dziećmi sok warzywno-owocowy, a także surówkę. Przy okazji opowiedziała przedszkolakom o walorach i korzyściach wpływających na nasze zdrowie z jedzenia marchewki. Było kolorowo i smacznie!

grupa dzieci z przedszkola uczestnicząca w przedstawieniu muzycznym "Klasyczny Pop"

„To jest prawdziwy hit! Nuci go Pani w sklepie, poważny dżentelmen jadący na spotkanie i dozorca zamiatający ulicę. Na pytanie: znacie to? – z uśmiechem odpowiadamy: Oczywiście! Jest muzyka, która wpada w ucho – POPularna, czyli taka, którą zna prawie każdy, a skomponowana jest tak, aby porwać tłumy. Czy dawniej muzyka też miała swoje hity?

dzieci podczas zajęć o autyzmie

Corocznie, 2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia, które miały na celu zwiększenie świadomości i wrażliwości dzieci na temat autyzmu oraz zwrócenie uwagi na problemy, z jakimi borykają się osoby z autyzmem oraz ich najbliżsi. Kolorem symbolizującym autyzm jest NIEBIESKI, kolor nadziei. Niech w ten jeden dzień w roku będzie nam niebiesko, aby każdy kolejny stał się łatwiejszy dla osób z autyzmem.

#zapalsienaniebiesko

Życzenia wielkanocne 2024