Dnia Postaci z Bajek u Reksia

Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest 5 listopada, dlatego tego dnia nasze przedszkole zamieniło się w  niezwykłą  krainę bajkowych postaci. Dzieci w tym wyjątkowym dniu przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje. Przedszkolaki wzięły udział w bajkowym spotkaniu, podczas którego opowiadały o swoich ulubionych bohaterach. Bajki,  są nieodzownym elementem każdego dzieciństwa. Rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci jest ważne, ponieważ wartościowe książki kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, rozwijają dziecięcą fantazję, pamięć, bogacą słownictwo. To spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości. Przedszkolaki były aktywne, otwarte i wesołe. Był to dzień pełen wrażeń.

Galeria zdjęć dzieci z grupy Reksio z Dnia Postaci z bajek

Dnia Postaci z Bajek u Reksia nr1