^Na górę
logo
  
  
  
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Menu główne

Licznik odwiedzin

703171
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Wszyscy
161
252
1318
703171

Server Time: 2018-07-19 20:49:00

Bal karnawałowy "Na cygańską nutę"

DSC01877Karnawał to wyjątkowy czas dla naszych milusińskich. W tym czasie zawsze w przedszkolu dzieci czekają na dzień niezwykły, na bal karnawałowy - bal przebierańców. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal, podczas którego najmłodsi  i rodzice z dumą prezentowali wymyślne stroje. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach.

Czytaj więcej...

"W Betlejem radość się dzieje"

SAM 1943W Przedszkolu w Próchnowie odbyły się jasełka przygotowane przez przedszkolaków. Dzieci we wspaniałych strojach z wielkim zaangażowaniem przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną przepiękną muzyką. Śliczna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Jasełka obejrzeli rodzice oraz zaproszeni goście. Po przedstawieniu odbyło się kolędowanie. Pani Natalia i pan Konrad swoim graniem sprawili, że ten wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci.

Czytaj więcej...

"Straż Miejska" - spotkanie z przedszkolakami

DSCF3595Z wielką troską dbamy o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków, dlatego zaprosiliśmy funkcjonariuszy Straży Miejskiej, którzy nie tylko ciekawie przedstawili swoją pracę, ale przede wszystkim opowiedzieli dzieciom o różnych niebezpieczeństwach. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały jak bezpiecznie zachować się na placu zabaw, w domu czy w przedszkolu. Entuzjazm wzbudziły akcesoria oraz elementy wyposażenia, które można było dotknąć lub przymieżyć.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Przedszkole Samorządowe Margonin All Rights Reserved.