Grupa Muminków już niedługo kończy edukację przedszkolną. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci aktywnie działają, aby jak najlepiej przygotować się do szkoły.

Wykonują zadania z całą grupą oraz indywidualnie. Słuchają utworów literackich i wypowiadają się na ich temat. Samodzielne opowiadają bajki z wykorzystaniem obrazków konstruując dłuższe wypowiedzi. Rozwiązują krzyżówki, układają wyrazy z rozsypanek, czytają wyrazy i proste zdania. Nasze zajęcia urozmaicają zabawy i improwizacje muzyczno-ruchowe. Uczestnictwo w organizowanych zabawach wpływa na rozwój we wszystkich sferach. Dzieci między innymi doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową. rozwijają mowę, wzbogacają wiedzę i słownictwo, rozwijają myślenie, uczą się współdziałać z innymi. Dzięki tym umiejętnościom wszyscy z bardzo dobrym przygotowaniem rozpoczną naukę w szkole.

Galeria zdjęć grupy Muminki - jesteśmy gotowi do szkoły 2022

JAK MUMINKI PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO SZKOŁY 1