Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, można z nim porozmawiać oraz się pobawić, dlatego w poniedziałek 27 listopada dzieci z grupy Bolka i Lolka oraz Pszczółki Mai brały udział w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko w tym dniu przyszło do przedszkola ze swoją przytulanką.

W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami do biblioteki w Radwankach. Na początek dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, którą przedstawiła im bibliotekarka, pani Emilia, a następnie spotkała dzieci niespodzianka w postaci misia, który pojawił się w bibliotece i pobawił się z dziećmi przy różnych przebojach o misiach. Na zakończenie pobytu w bibliotece nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Mój przyjaciel miś.” Po powrocie do przedszkola dzieci wykonywały prace plastyczno – techniczne, których tematem był oczywiście „Miś”. Dzień ten przebiegał w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a uczestnikom sprawił wiele radości i dostarczył miłych wrażeń.

Galeria zdjęć oddziału Radwanki - Dzień Pluszowego Misia 2023

Dzien Pluszowego Misia Radwanki 1