Do Naszego przedszkola zawitali Leśnicy z Nadleśnictwa w Podaninie, aby podzielić się fascynującymi faktami na temat życia zwierząt zimą. Przybyli z bogatą wiedzą i przykładami, które miały zaciekawić najmłodszych. Podczas spotkania, Leśnicy opowiadał dzieciom, jak zwierzęta przystosowują się do zimowej aury, jak szukają pożywienia i jakie schronienia budują.

Przekazywane informacje wspierała prezentacja z ilustracjami, aby uczynić naukę jeszcze bardziej atrakcyjną. Jednak wizyta w przedszkolu to nie tylko czas na słuchanie – Leśnik zaproponował także wspólne wyjście na plac zabaw. Tam dzieci, pod jego czujnym okiem, aktywnie uczestniczyły w dokarmianiu ptaków. Całe spotkanie było nie tylko edukacyjne, ale także przyjemne. Leśnicy sprawili, że dzieci zaczęły bardziej rozumieć i szanować świat przyrody, a jednocześnie zainspirowali je do troski o zwierzęta i otaczającą przyrodę. Serdecznie dziękujemy za spotkanie i przekazaną wiedzę.

Galeria zdjęć 2024 - spotkanie z Leśnikiem

Dokarmianie zwierząt, Margonin 1
Dokarmianie zwierząt, Margonin 2
Dokarmianie zwierząt, Margonin 3