Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się do woli! Zabawy karnawałowe dla dzieci to, przede wszystkim, możliwość przeistaczania się w inne osoby. Jak co roku w karnawale i w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci bal karnawałowy. W tym dniu przedszkolaki przeniosły się do  Hogwartu – szkoły magii Harrego Pottera. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się postacie prosto z serii książek o Harrym,

można było spotkać Harrego, profesor McGonagall, sowę Hedwig, kowboja,  księżniczkę, kotka, policjanta, Spider-Manów, Wonder Woman i  wiele innych. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami.  Do domu dzieci wracały z balonami, we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości. Dziękujemy w szczególności rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu dekoracji.

Galeria zdjęć oddziału Lipiny - bal karnawałowy 2024

Bal karnawałowy - myszka Miki 1