23 czerwca 2022 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli Rodzice, a także pani wicedyrektor Katarzyna Błażejak i pani Monika, nauczyciel języka angielskiego w naszym przedszkolu. Naszą uroczystość rozpoczęliśmy od zaśpiewania hymnu „Jeszcze Polska nie zginęła”. A następnie dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Na zakończenie części artystycznej dzieci zaśpiewały wspólnie z panią Moniką piosenkę po angielsku „Dla mamy i taty”. Po występach starszaki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, a wszystkie przedszkolaki z grupy Myszki Miki prezenty – niespodzianki. Pani dyrektor Katarzyna Błażejak złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz współpracę. Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w grupie Myszki Miki

Zakończenie roku Myszka Miki