W grupie Kubusia Puchatka odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców.  Są one jedną z wielu form współpracy przedszkola z rodzicami.

Stanowią okazję do integracji środowiska przedszkolnego zarówno na linii rodzic-wychowawca, jak również integracji wszystkich rodziców dzieci z tej samej grupy przedszkolnej, a także wzmacniania więzi pomiędzy dzieckiem, a rodzicami. Nic bardziej nie jednoczy, niż wspólne aktywne działanie i przeżywanie pozytywnych emocji. Dzieci od samego rana z wielką niecierpliwością oczekiwały wizyty bliskich. Celem zajęć było pokazanie rodzicom, jak ich dzieci pracują w przedszkolu i jak się bawią. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie barwnej pracy plastycznej razem z rodzicami. Zabawy i radości było mnóstwo, a najszczęśliwsze tego dnia były dzieci , które mogły z rodzicami przyjemnie spędzić czas w swoim przedszkolu. Dziękujemy wszystkim za liczną obecność i dobrą zabawę.

Galeria zdjęć grupy Kubuś Puchatek - zajęcia z rodzicami 2022

Zajęcia otwarte Kubuś Puchatek 1