W związku ze współpracą z Miejsko - Gminną Biblioteką Publiczną w Margoninie dzieci z grup „Czerwony Kapturek” i „Muminki” uczestniczyły w spotkaniu z panią Ewą Chotomską, współzałożycielką zespołu „Fasolki”, pisarką i autorką tekstów piosenek dla dzieci.

Podczas spotkania autorka zaprezentowała dzieciom kilka swoich utworów, zaprosiła dzieci do wspólnych zabaw dźwiękonaśladowczych i muzyczno-tanecznych. Pani Ewa Chotomska opowiedziała o swoich inspiracjach przy tworzeniu opowiadań. Dzieci z uwagą słuchały wypowiedzi pani Ewy Chotomskiej i aktywnie uczestniczyły w zabawach przez nią proponowanych. Spotkanie miało na celu poszerzenie zainteresowania dzieci czytelnictwem, zachęcić do słuchania czytanych opowiadań i rozwoju myślenia kreatywnego.

Galeria zdjęć Spotkania z panią Ewą Chotomską starszaków z Przedszkola Samorządowego w Margoninie 2022

Spotkanie z E. Chotomską starszaków nr 1
Spotkanie z E. Chotomską starszaków nr 2