„Bezpieczne zachowania w ruchu drogowym” oraz „Umundurowanie Policjanta i jego praca”– to temat spotkania, które miało miejsce w czwartek 7grudnia 2023r. w naszym przedszkolu. Odwiedził nas Pan Policjant – Pan Patryk Wierzbiński w ramach współpracy z Policją. Przedszkolacy z grup najstarszych najpierw spotkali się z Panem Policjantem, który po obejrzeniu filmu edukacyjnego przypomniał im, jakie są bezpieczne zachowania w ruchu drogowym.

Następnie Pan Policjant opowiedział przedszkolakom o swoim umundurowaniu i o swojej pracy. Pan Patryk odwiedził również w salach młodsze grupy: „Smerfy”, „Krasnal Hałabała” oraz „Kubuś Puchatek”. Dzieci z młodszych grup również dowiedziały się na czym polega praca policjanta i z czego składa się jego umundurowanie. Serdecznie dziękujemy Panu Patrykowi za poświęcony czas i zapoznanie dzieci z umundurowaniem oraz pracą policjanta.

Galeria zdjęć oddziału Margonin -  spotkanie z policjantem grudzień 2023

SPOTKANIE Z POLICJANTEM 1