Wiosenny ogródek - Krasnal Hałabała 2024

Dzieci z grupy Krasnal Hałabały z radością i podekscytowaniem przystąpiły do zakładania swojego wiosennego ogródka. Pod czujnym okiem pań, maluchy poznały kolejność sadzenia roślin oraz tajniki pielęgnacji. Wśród kwiatów, które z radością zasiały, znalazła się m.in. maciejka. Nie zapomniały również o warzywach - maluchy z dumą zasiały cebulę, marchew, fasolę i ogórki. Jednak to nie wszystko! Zbliżające się święta wielkanocne zainspirowały dzieci do zasiania owsa, który miał być nie tylko ozdobą, ale także symbolem obfitości. Pełne nadziei i radości, dzieci z niecierpliwością oczekują na pierwsze zielone pędy, które będą ozdobić ich wiosenny ogródek oraz przygotować ich do radosnego czasu świąt.

Hodowla patyczaków - Krasnal Hałabała 2024

Dzieci z grupy Krasnala Hałabały powitały w swojej sali patyczaki! Swoje przygotowania do powitania nawych członków grupy dzieci rozpoczęły od wymyślenie imion. Następnie dzieci poznały zasady hodowli patyczaków, dowiedziały się co jedzą i jak się z nimi obchodzić. Wreszcie nadszedł wielki dzień spotkania. Przedszkolaki przywitały się ostrożnie z Szaszłykiem, Eli, Guciem i Fredim, i przygotowały specjalne miejsce w kąciku przyrody. Mamy nadzieję, że szybko się zadomowią.

Gimnastyka na świeżym powietrzu - Krasnal Hałabała 2024

W miniony piękny i słoneczny czwartek, dzieci z grupy "Krasnal Hałabała" miały przyjemność wziąć udział w wyjątkowych zajęciach gimnastycznych na świeżym powietrzu. Podczas zajęć dzieci miały okazję wykorzystać swoją energię i witalność w pełni, bawiąc się i ćwicząc na świeżym powietrzu. Maluchy doskonaliły swoje umiejętności motoryczne, równowagę oraz koordynację. Radosne śmiechy i uśmiechy towarzyszyły każdemu krokom, podczas różnorodnych ćwiczeń. To był nie tylko czas aktywności fizycznej, ale także okazja do budowania przyjaźni i współpracy. Dzięki zajęciom gimnastycznym na świeżym powietrzu, nasze przedszkolaki nie tylko świetnie się bawiły, ale także rozwijały swoje umiejętności sportowe i zdrowotne. To ważny krok w kształtowaniu świadomości dzieci na temat korzyści regularnej aktywności fizycznej.

Spacer do sklepu- Krasnal Hałabała

Dzieci z grupy „Krasnal Hałabała” udały się na ekscytujący spacer do pobliskiego sklepu spożywczego. Podczas wizyty w sklepie, maluchy miały okazję poznać pracę ekspedienta i codzienne obowiązki związane z pracą w sklepie.

Ciastka - Krasnal Hałabała 2023