Grupę Koziołka Matołka odwiedził wyjątkowy gość – Pani weterynarz, która opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca oraz uświadomiła im, że zwierzęta, tak jak ludzie, też chorują i wymagają pomocy i leczenia. Przedszkolaki dowiedziały się jak poznać, kiedy zwierzak jest chory i kiedy udać się z nim do weterynarza.

Pani weterynarz przyniosła ze sobą różne narzędzia, których używa w codziennej pracy: słuchawki, strzykawki, bandaże itp. Dzieci dowiedziały się, jak należy założyć opatrunek na chorą łapkę zwierzątka. Przedszkolaki brały aktywny udział w spotkaniu, zadawały pytania dotyczące zwierząt i pracy weterynarza. Serdecznie dziękujemy za spotkanie, dzięki któremu dzieci mogły pogłębić swoją wiedzę.

Galeria zdjęć grupy Koziołek Matołek - wizyta weterynarza 2024

Odwiedziny pani weterynarz w grupie Koziolka Matolka nr 1