grupa dzieci przedszkolnych podczas zajęć o motylach

Podczas zajęć dzieci z grupy Pszczółki Mai poznały różne gatunki motyli oraz dowiedziały się jak przebiega cykl rozwojowy motyla. Następnie wykonały kolorowe motyle wykorzystując rolki po papierze, druciki kreatywne oraz talerzyki papierowe.

grupa dzieci przedszkolnych podczas zajęć z pielęgniarką na temat zdrowego odżywiania

Podczas spotkania z panią pielęgniarką dzieci poznały walory odżywcze i zdrowotne marchewki. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy o marchewce: jak bardzo jest zdrowa ,że zawiera wiele cennych witamin i składników odżywczych oraz korzystnie wpływa na skórę, włosy oraz wzrok.

grupa dzieci na zajęciach z pielęgniarką o roli wody w naszym życiu

Nawiązując do obchodów Światowego Dnia Wody w grupie Pszczółki Mai podczas spotkania z panią pielęgniarką dzieci dowiedziały się jak wielkie znaczenie w życiu nie tylko ludzi ale również zwierząt i roślin ma woda oraz jak należy o nią dbać i ją oszczędzać.

grupa dzieci podczas zajęć gimnastycznych w szkole

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową im. Powstańców Wielkopolskich w Radwankach dzieci z przedszkola mogą korzystać z sali gimnastycznej w celu prowadzenia tam zajęć gimnastycznych. Dzieciom bardzo podobają się zajęcia i z niecierpliwością czekają na ten dzień, w którym możemy udać się do szkoły, na salę gimnastyczną.

grupa dzieci z przedszkola podczas spotkania z bankowcem

W ramach współpracy z rodzicami realizując plan poznawania różnych zawodów wykonywanych przez rodziców dzieci z grupy Pszczółki Mai i Bolka i Lolka miały okazję poznać zawód bankowca. Na czym polega praca w banku przybliżył dzieciom pan Przemysław Struta pracownik Banku Spółdzielczego w Chodzieży z siedzibą w Margoninie i jednocześnie tata Gabrysia i Kornelki.