We wtorek 14 listopada dzieci z grupy Pszczółki Mai udały się do biblioteki na spotkanie z panią bibliotekarką. Podczas spotkania dzieci poznały zawód bibliotekarza, dowiedziały się w którym miejscu w bibliotece znajdują się książki dla dzieci, a w którym dla dorosłych.

Pani Emilka zachęcała dzieci do udziału w akcji „Mała książka – wielki człowiek”, która polega na tym, że należy zapisać się do biblioteki w celu wypożyczania książek. Zachętą do udziału w tej akcji jest książka, którą dzieci dostają oraz karta do zbierania naklejek za każdą wizytę w bibliotece. Dzieci również z uwagą wysłuchały czytanej przez panią bibliotekarkę opowiadanie z serii „Przygody Fenka – w bibliotece”, z której dowiedziały się o zasadach korzystania z książek w bibliotece.

Galeria zdjęć grupy Pszczółka Maja - wizyta w bibliotece 2023

Spotkanie w bibliotece Pszczolka Maja 1