Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię oraz siłę do nauki i zabawy. „Śniadanie Daje Moc” to program edukacyjny promujący zdrowe nawyki żywieniowe oraz podnoszący naszą świadomość dotyczącą roli śniadania w diecie dzieci.

Nasze przedszkole po raz kolejny dołączyło do tej akcji aby zwiększyć świadomość dzieci na temat roli śniadania. Przedszkolaki wraz z pomocą pań kucharek, przygotowały zdrowe śniadanie. Pani dietetyczka, Magdalena Hermaszewska rozmawiała z dziećmi na temat ważnej roli śniadania. Uświadamiała, że dostarcza organizmowi energii i składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Śniadanie pobudza metabolizm oraz sprawia, że ​​organizm lepiej funkcjonuje przez cały dzień.

Galeria zdjęć grupy Czerwony Kapturek - Śniadanie Daje Moc 2023

Śniadanie daje moc czerwony kapturek1